Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Band

Autor biografie skupiny Andrejka4ever se do jejich historie opravdu zakousla, takže máš možnost shlédnout dobrý článek o biografii a historii celé skupiny Linkin Park, která bojovala o své místo v showbussinesu.
V tomto článku ti ukáži zpátky dobu, kdy Linkin Park až tak úplně s Warner Music nevycházeli. Snaha rozejít se byla silnější, než se usmířit, ale nakonec se přeci jen podařilo se dohodnout a Linkin Park mohli směle pokračovat. Musicserver si to vzal na mušku a tady to máš.
Musicserver si vzal na mušku Chestera Bennigtona a jeho třetí dítko. Vyštrachali několik informací, které jsem ti tu naservírovala a pokud o nich nevíš, opravdu tě přesvědčí.
Server Hudebniskupiny.cz si vzal Linkin Park na mušku a ty máš možnost si přečíst, co o nich píší. Je to sice omýlané, ale najdete zde i některé zajímavosti.
Tento článek je staršího data a obsahuje rozhovor se skupinou Linkin Park. Je to další omýlání faktů, které jsme stokrát četli, ale stejně zde najdeš něco nového.
Tento článek hovoří o 10 best hudebních videích, které najdeš na youtube.com. Mezi desítkou se vešli i naši oblíbení Linkin Park, chceš vědět víc? Tak se do toho pusť. Článek byl vzat z centrum.aktualne.cz
Rozhovor s Linkin Park z časopisu Pop-Rock. Jde o zajímavý článek o Minutes To Midnight, přímo od Linkin Park, kteří odpovídali na otázky redaktoru Pop-rocku. Být vámy, nenechám si ho ujít ,o).
Tento článek je staršího data z časopisu Bravo. Stále dokola se zde hovoří o megaúspěchu Linkin Park, zobrazuje nám informace o jednotlivých členech. Tento článek má na triku jaksi Chester Bennigton, který na každého ze skupiny něco práskl.
Tento článek z Popcornu jsem dostala od Zuzi.lp - moc děkuji! :o) Nevím sice, co je na tom pravdy a jak je starý, ale jako zajímavost je to super. Jistě zde najdete zajímavé informace a kdo Mikeovy fandí, bude jistě Mikeovým sólo cd potěšen.
Starší článek, kde se hovoří o slávě a úspěchu Linkin Park. Co všechno dokázali, co všechno podle kritiků spackali je na denním pořádku. Cesta ke slávě byla sakra hrbolatá, takže se zde mluví i o tom, jak si LP dali do těla a že jde o opravdu tvrdej job!
1  
2  
3  
4  
5  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!