Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Band

Článek z Bravíčka, kde se živě zajímali o Chazzyho dráhu návrháře značky Ve´cel, která prostě frčí světem. Celkem zajímavý článek, který jsem doplnila o pár fotek z galerie webu Ve´cel.
Zajímavý článek ze serveru Vychytane.cz , kde se pustili od Linkin Park. Trochu si je vzali na mušku a snažily se vyšťourat zajímavosti. Fanoušek Linkin Park většinu nebo snad všechno z článku bude znát, ale neznalec bude mít zas o čem přemýšlet :o)
Článek, který se týká jen Projektu Revolution. Nejvíc o něm můžeš najít na linkinpark.com, určitě tě těší, že se Linkin Park v rámci projektu mrknou i k nám do Čech a to přímo do Brna! Tento článek dříve horkou novinkou.
Anglický rozhovor s Mikeem a Chesterem, kteří to opravdu rozjeli. Natáčení je sice trochu chaotické, ale dobře doplňuje atmosféru a určitě se ti kluci zalíbí. Kdo by měl kousek překladu, budu moc vděčná, kdyby se s námi podělil a svůj překlad zaslal na Chensie@centrum.cz nebo napsal do komentáře.
Chceš se podívat na Chestera visícího z balkonu? Máš jedinečnou možnosti si to užít, protože je to naposledy, kdy se k něčemu takovému nechal přemluvit a fotograf byl naštěstí v pohotovosti, takže si fotečku můžeš prohlédnout právě tady, ke všemu tu máš menší rozhovor s Chesterem, ve kterém svůj šílený nápad líčí.
Posledni komentare
07.04.2008 15:06:19: já bych jenom doplnila titulek k fotografii od Chestera: "This is during a rare tour party. Sonny an...
Delší článek z musicserver.cz o Linkin Park, kteří chtějí, aby jejich hudba vyhovovala jak desetiletým dětem, tak čtyřicátníkům. Poslech by měl být spíše terapií než nutkání tlouct hlavou do zdi. Ačkoliv písničky jsou docela drsné, ale bez použití sprostých slov, nedá se říci, že by byly přímo vhodné pro terapii.
Na internetu jsem našla článek, nebo spíš popis koncertu v Praze v Sazka Aréně. Bohužel jsem si nezapsala stránku, ale zjistím a dám na ni odkázek, protože autorce či autorovi se dobře povedlo vykreslit atmosféru na koncertě pěkně.
Posledni komentare
29.03.2008 23:51:26: Tenhle článek je myslím z novinky.cz ale nwm to 100%....
Linkin Park se přijedou podívat do Brna. Více o tom v tomhle článku z serveru zpravy.idnes.cz/. Fanoušci Linkin Park se již určitě nemohou dočkat, až je na koncertě uvidí. Dvakrát už Lp byli k vidění v Praze, tak teď si Brno užije :o)
Článek o oslavě Chesterových narozenin, trochu jsem se mu koukla na zoubek a v tomto článku se snažila, co nejvíce vžít do našeho oslavence. Nepatří totiž do starého železa, Chester je pořád plný energie a tak není na škodu sdělit, jak si svůj den užíval.
Doby, kdy byl Mike svobodný mladík jsou už dávno pryč a on je nyní šťastný se svou ženou Annou. Našla jsem svatební fotky toho krásného párečku a nedalo mi, abych je neukázala. :o)
Posledni komentare
22.03.2008 20:03:04: tyhle fotky jsou z 10.května 2003 a na svatbě Anny a Mika nebyli ostatní z Linkin Park nebyli!Byli t...
22.03.2008 19:26:55: jako nevim,ale tyto fotky jsou hodně starésmiley${1}smiley${1}
1  
2  
3  
4  
5  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!