Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Linkin Vtipy

Nová várka vtipů z 15. 12. 08

* ,,Právě jsem byla v salónu krásy!" vypravuje Talinda Chesterovi. Chazzy se na ni tak zakouká a povídá: ,,A na kdy tě objednali, drahoušku?"

* Mike hned po svatbě vypráví svým přátelům ze skupiny, jak to chodí u nich doma. ,,Velmi dobře." Libuje si Mike. ,,Já ve volném čase maluju a Anna ve volném čase vaří. Potom ona hádá, co jsem já namaloval a já hádám, co Anna uvařila."

* Rob je hrozně naštvaný a svěřuje se Bradovi. ,,Dneska jsem četl krásný romantický dopis od své přítelkyně." ,,Tak proč seš tak naštvanej?" ,,Protože byl adresovanej našemu sousedovi!"

* Anna a Mike se po svatbě nastěhují do nového domu a Anna nabádá svého mladého manžela: ,,Mikeu, přestaň říkat moje a začni říkat naše!" Mike souhlasí a začne něco hledat v ložnici. Anna se ho ptá: ,,Copak hledáš, miláčku?" ,,Naše trenýrky!"

* Chester, celý rozlícený křičí nový song do mikrofonu. Mikemu to nedá a po chvíli se ptá: ,,Hele, proč tak naštvaně? To je klidná píseň, taková šťastná a ty seš přece teď ten nejšťastnější chlap na světě, co sis vzal Talindu.." ,,Víš, kdo byl nejšťastnějším chlapem na světě?" odprskne Chester. ,,Adam! Protože neměl tchýni!"

* Anna se přiřítí domů, celá ubrečená a volá na Mikea: ,,Miláčku! V karburátoru je voda!" ,,Voda v karburátoru, to je divný." Brumlá si Mike a jde ji obejmout. ,,Opravdu, je tam voda." brečí mu v náručí. ,,Prosím tě, vždyť ani pořádně nevíš, co je to karburátor.." Jde se podívat do auta.. ,,Lásko, kdes nechala auto??!" ,,V bazénu.." Smutně se podívá.


* Vrátí se Chester znenadání domů a chytí Talindu s Jonathanem v posteli. Chazzy se naštve a vyhodí hoí z okna svého luxusního domu. Manželka se na něj vyčítavě podívá a praví: „Jestli takhle budeš pokračovat dál, tak za chvíli nebudeš mít žádné kamarády!”

První várka vtípků z 26. 11. 08

* Na WC se sejdou tři rockeři. Chester Bennington z Linkin Park, Jonathan z Kornu a Dexter z Offspring. Dexter vykoná svou potřebu a pořádně si utře ruce. ,,My z Offspring děláme všechno na plno." Řekne tvrdě a čeká na kámoše. Jonathan odstoupí od mušle, utře si ruce laškovně. ,,My z Kornu se rádi drsně pobavíme." Dodá na vysvětlenou. Chester vykoná svou potřebu, otevře dveře a odchází z WC se slovy: ,,My z Linkin Park si na ruce nechčijeme!"

* Chester a Talinda se trochu chytnou u večeře a Tal vyhrožuje: ,,Když se ti to nelíbí, tak přestanu vařit!" Chester se na ni obrátí a povídá: ,,Hm.. To je výhrůžka nebo závazek?"


* Chester Bennington se vrátí z koncertní šnůry domů a ve své posteli najde Talindu s cizím mužem. Chester ho chytne, vyhodí ho z okna a svým pronikavým rockerským hlasem křičí: ,,Když máš teda lepšího ptáka, tak si leť!"

* Když se Mike po koncertu loučí s krásnou fanynkou, ptá se: ,,Mohu tě ještě někdy vidět?" Ona na to: ,,Ale jistě, zavolej a domluvíme se. Mé číslo je v telefonním seznamu." ,,A jméno?" ,,Hned vedle něho!"

* Rob Bourdon si našel novou dívku a sedí s ní v romantickém zákoutí parku. ,,Ne! Ne!" Brání se jeho nová slečna. ,,Až budu vdaná!" Rob pokrčí rameny. ,,Tak dobře. Dej vědět, až se vdáš."

* Anna hladí Mikea po vlasech a domlouvá mu. ,,Miláčku, musíš mi na každou otázku odpovídat otázkou?" ,,Opravdu to dělám?"

* Chester s Tal leží vedle sebe v posteli, ona ho jemně hladí po tváři a říká: ,,Miláčku, po svatbě bych chtěla dítě." Chester na to. ,,To je rychle splnitelné. Hned po svatbě přivezu Dravena od babičky."

* Fanynka se při autogramiádě nakloní k Bradovi a říká: ,,Miluji tě, Brade!" ,,Ale moje srdce už patří jiné." Pokrčí Brad rameny. ,,To nevadí." Odpovídá fanynka. ,,Spokojím se s tím ostatním."

* ,,Talindo, celý život tě budu nosit na rukou." Povídá v romantické chvíli Chester. Ona se na něj tak podívá a říká: ,,Copak ty nemáš auto??"

* Phoenix se svěřuje svým kamarádům z Linkin Park. ,,Všichni jste říkali, že svatební noc je krásná.. A já se díval celou noc z okna a nic krásného jsem neviděl!"

* Talinda se v noci probudí a zalomcuje s Chesterem. ,,Miláčku, strašně bych se chtěla milovat!" ,,A koho já ti seženu, teď ve dvě v noci?" Zahuhlá Chester.

* Anna má vážně podezření, že ji její manžel Mike podvádí a rozhodne se ho dohnat k žárlivosti. ,,Mikeu, co bys řekl tomu, kdybych ti oznámila, že jsem spala s tvým nejlepším přítelem?" ,,Myslel bych si, že jsi lesba."

* Joe, celý rozčilený se ptá své přítelkyně: ,,Kde jsi byla celý večer?" ,,U Anny!" ,,Nelži! Podvádíš mě! U Anny jsem byl celý večer já."

* Chester přijde nečekaně domů a uvidí Talindu, jak se miluje se svým milencem. ,,Tal, co to proboha děláš?" ptá se překvapeně. Talinda se ani neobrátí a říká milenci: ,,Slyšíš? Neříkala jsem ti, že můj manžel nemá o sexu ani potuchy?"

* Anna křičí na Mikea: ,,Tak přiznáváš, že máš milenku?" ,,Ale jen tak na trochu, zlatíčko, napolovic." ,,Jak to - napolovic?" Nechápe Anna. ,,No, on za ní chodí i Chester."

* Talinda jednou při obědě povídá: ,,Dvě věci umím nejlépe - sekanou a štrůdl." Chester se nelibě zahledí na svůj talíř a zeptá se. ,,A tohle je která?"

* Chester se z kuchyně zahledí na Talindu. ,,Miláčku, chutná ti ta večeře?"  Ona na to: ,,Chceš se zase hádat?!"

* Mike sedí na gauči a volá na manželku Annu. ,,Neznáš nějaké exotické koření?" ,,Myslíš do guláše?" Ptá se Anna. ,,Ne, do křížovky!"


 - Chester a Samantha před rozvodem

* Samantha a Chester mají špatné období a neustále se hádají, alespoň na noc má Sam klid, ale tentokrát ne. Ráno si tedy stěžuje Chestervi: ,,Už jsi mi nadával i ze spaní!" A Chester na to: ,,Tak to se teda mejlíš, zlato, já vůbec nespal!"

* ,,Nezapomínej" lamentuje Samantha ,,že teprve já jsem z tebe, takového rockerského zvířete, udělala člověka!" ,,Na to se zapomenout nedá." frkne Chester. ,,Nebýt tebe, byl bych dnes ještě volný jako pták!"

* Sam a Chester se před rozvodem šíleně hádají a když už to nebere konce, tak Chazzy zvolá. " Úplně jsi mi zničila život! Zůstali mi už jen moji věrní psi. Pojďte, kluci, jdeme se utopit." ,,To tedy ne!" zahalasila Sam. ,,Psi zůstanou doma!"

* Přijde Chester nad ránem domů a Samantha ho ve dveřích vítá. ,,Kde jsi byl?" ,,V nahrávacím studiu." ,,Nelži! Mluv pravdu!" ,,Dobře, no tak jsem byl v bordelu." řekne Chester odevzdaně. ,,No vidíš a ty jsi říkal, že na to nemáme!"

* ,,Věnovala jsem ti nejlepší léta mého života!" Křičí Sam a hodí po Chazzym talíř. Chester se skryje a povídá: ,,A já tobě zase nejlepší stránky mé vkladní knížky!"

* ,,Prosím tě, Samantho, proč si žehlíš podprsenku, když do ní stejně nemáš co dát?" Zlobí Chester svou manželku. ,,Drž zobák, tobě taky žehlím trenýrky!"

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!