Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Za všechno může Valentýn

- Román dokončený


Autorka ChestarNut

Romantický román s tragickým dějem, který je rozdělen do vyprávění hlavních hrdinů, ale zejména se točí kolem Mikeova života, který poznává dobré i špatné stránky lásky. Chester se vzpamatovává po rozvodu s Talindou a novým láskám se brání. Autorka se vrhla na vztahy a snažila se do detailů popsat jejich radosti i starosti. Příběh je mírně erotický, velmi reálný a jak to v životě bývá, poskytuje šťastné chvíle i momenty, kdy jsou hlavní hrdinové zcela na dně. Prožijte si spolu s Annou, Mikeem, Chesterem nebo Joem jejich životní příběh a čtěte, jak to zvládnou. 

Je tu svátek zamilovaných a Anna se těšila, jak jej bude trávit s Mikeem, jenže on musí  být u své nemocné matky a tak je jeho žena zcela sama. Naštěstí ji Chester pozval na svatého Valentýna k sobě na skleničku a nabídl jí večeři, rýsuje se jim krásný přátelský večer.. 
Zdá se, že se to trochu zvrtlo, ale Anna nemůže litovat. Jen jí strašně hryže svědomí, protože Mikea skutečně miluje. Kdyby na ni neustále netlačil, byli by spolu snad šťastní, ale takhle jeho manželka musí hledat únik v Chesterově náruči. 
Neuvěřitelně jí tíží pocit viny.. Takhle se přece nedá žít. Svědomí na ni křičí a nabádá ji, aby to Mikeovi řekla, ale bude to správné? Annu čeká opravdu velké rozhodnutí, které může mít nedozírné následky a může změnit život nejen jí, ale i ostatním.. 
Mike je na dně.. Není pro něj jednoduché se s novou skutečností dát dohromady. Srdce ho bolí a Annin prohřešek ho tíží na tolik, že není schopen udržet se v klidu a právě to se mu nemusí vyplatit.. 
Mike je naštěstí už v pořádku, ale mysl má stále zmatenou. Nemůže si vzpomenout, ač se snaží co může. Jednání jeho ženy a Chestera mu nedává smysl, ale je na čase, aby to prokoukl a znovu našel sám sebe.. 
Chestera stav nejlepšího kamaráda hodně durtí a tak přijde na způsob, jak mu trochu pomoct. Je přeci spousty děvčat, které jsou sami a které by Mike mohl milovat. Takže Chazze nenapadne nic lepšího, než seznamka a hned se do realizace svého nápadu pustí.. 
Joe je kliďas a tak vezme celkem dobře, když na něm Chester nechá veškerou práci. Nepotěší ho to, ale co by pro Mikea neudělal? Jeho den je tak nacpaný, že jej sotva stihne, ale stejně ho dokáže na sto procent využít.
Konečně Joe mohl přehodit své strasti na Chestera. Donutil ho, aby na schůzky s posledními děvčaty šel sám a poznal, jak obtížné je vybrat Mikeovi novou lásku. Jenže Chester je lapač na holky a tak si užije trosku víc než by čekal.. 
Chesterův nápad se vyplatil a Mike má novou lásku Taru, do které se zbláznil až po uši. Konečně zas může užívat život plnými doušky. Blíží se Vánoce, šťastný čas.. 
Jediný Brad ví, co se vlastně stalo, ale nechce ostatním kazit vánoční náladu. Sám se durtí obavou, jak tuhle životní ránu Mike snese. Tolik by mu přál, aby byl zas šťastný, jenže to chce čas.. 
1  
2  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!