Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Výlet do Finska

- Román dokončený 

Autorka TattooGirl

Dlouhý reálný román s romantickým podtextem. Děj se točí kolem Chestera Benningtona a hlavní hrdinky, kterou svým šarmem úplně ohromí. Hlavní hrdinka totiž skupinu Linkin Park zbožňuje a výletem do Finska si přivodí menší příjemný šok.

,,Tak děcka mám pro vás novinku. Na školní výlet se pojede na tejden do Finska. Takže… no tak ztište se… ach jo to nemá cenu…“ Třída vybuchla v ohlušující řev.
,,Nojo já vim proč sem ho nepoznala! On měl vyndanej pierc, všimla sis?“ Řekla jsem najednou uprostřed ticha v naší chatce. Tedy mojí, Carol, Charlotty a Charlieho.
Nějak jsem si to nechtěla připustit ale pomalu a jistě jsem se začínala těšit na jednu osobu. Na Chestera. Proto jsem teď stála v koupelně s lakem a hřebenem v ruce a zkoumala návod na použití. Ještě nikdy jsem lak nepoužívala ale dneska jsem chtěla vypadat dobře.
Asi po půl hodině mě Chazz nechal samotnou s Mikeem a třídou a někam zmizel společně s Carol. ,,Sakra Mikeu kam šli? Sem z toho nervoźní.“ Neklidně sem se ohlížela a hledala je.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!