Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Tábor

- Román dokončený 


Autorka Sugar

Zábavný romantický román, který pojednává o hlavní hrdinovi Mikeovi. Je psán veselým stylem a určitě se nebudeš při dění nudit. Na tomhle táboře spolu s hlavními hrdiny prožiješ lásku, přátelství a užiješ si i trapasů a zábavy.

„whua, nesnáším busy.“ Protáhne se Jenny když po pěti hodinové jízdě konečně vylezeme. „kua, nezavázej, ostatní chcou taky s té plechovky.“ Strčí do ní Mary a Jenny sebou sekne na zem.
Pomalu sejdu schody, protože při mým štěstí bych zase spadla. Vyjdu ven a zamračím se do ostrého slunce. Zabočím za chatku a konečně s normální výšky koukám na kluky. Když řeknu z normální výšky myslím svých 155cm. bred mi podává mobil ale přitom mi vezme ruku a políbí ji.
„kde si byla?“
„co?“ vytrhne mě z dumání Mary.
„Ty vypadáš! Co to máš na sobě? Máš cucflek na krku, všichni tě hledali!“ cucflek ! do prčic.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!