Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Revenge

- Román dokončený 


Autorka Terry X

Surový i romantický román o bojovém umění, tajemství. Je plný překvapení a nečekaných zvratů. Tato kniha se čtenářům líbila, takže věřím, že líbit se bude i nadále. Jde o napínavý příběh plný bojového umění, drsné romantiky a vzájemného přátelství. Je to velice zajímavý příběh, který tě dostane nejen svou tajemností, ale i zvláštností.

,,Takže jsme tady a co dál?" ptal se Lucky v mobilu Mike. Lucka hodila pohledem po mě. Já jsem seděla za volantem a Lucku jsem ani nevnímala. ,,Hej, Terko!Prober se!" strčila do mě Lucka.
Chester sebou začal škubat na všechny strany.Taky u toho něco křičel.Mike a Terry zmizeli s Chesterem někde v zadních dveří, které vedli do uvítací místnosti v celém domě.
,,Jsem zvyklí na ticho, ale tohle je něco dost jiného…"sklonil zase hlavu.,,Ty jsi Chester Bennington, že ano?"zeptala se na celé jeho jméno Lucka.
Otevřela jsem jako první oči a rozhlédla jsem se kolem sebe.Televize byla pořád zapnutá a sjela jsem pohledem po Lucce a Mikovi.Málem jsem se rozesmála.Lucka ležela Mikovi na nohách!
,,Je mi jasné - i když se René nemusel ptát…"hodil po něm pohledem Hans…,,Že jste se ještě nerozhodli, ale můžeme jít nahoru a probrat to s Chesterem.",,Jsem pro…"přikývla jsem za ostatní.
Mike už mě nestačil zastavit, když jsem scházela schody dolů.Otevřela jsem prudce dveře.Myslela jsem si to dobře.Lucka tam byla s Chesterem.
,,Co tu děláš, Terry?Nejdeš snad taky spát jako my?"sedla si ke stolu Sam.Terry se vystrčil hlavu z ledničky a doplnil:,,Hele, Sam, jestli si myslíš, že bych jí měl omlouvat já, tak to můžeš v pohodě zalízt do postele.To nikdy neudělám…"
,,Ne k Hansovi ne, Terko!"začal křičet, aby probudil ostatní, ale já jsem rychle vytáhla další šátek a zavázala mu ho kolem úst.Chester začal něco mumlat.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!