Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

MotýleK

- Román dokončený


Autorka Chensie Dewill

Upíří román, který je plný romantiky, ale i násilí, temné nadřazenosti a vzpomínek... Chester se z člověka stal upírem, je dominatní, přesvědčivý, sexy a především chce zpět svou lásku "Motýlka" ,která propadla drogám. Všemi možnými násilnými i nenásilnými způsoby se ji snaží přesvědčit, aby ho opět milovala, ale ona chce jen létat. Romantický příběh o lásce a Chesterovi, jak ho neznáte.

Dívenka jménem Motýlek utíká před osudem, kterým je její láska... Motýlek hledá křídla, která ztratila. Snaží se žít s tím, že už nikdy nepoletí... 
Chester je její upír, který ji chce pro sebe. Jenže, co když jiskřička lásky v jejím srdci vyhasla a ona má v sobě jen touhu létat?
Chester se kvůli ní vzdal svého slunce, ale ona se vzdát drog nedovede... Musí ji k tomu nutit násilím. 
Upír Chester tuší, že Motýlek má u sebe ještě schované drogy... Ovšem ona mu je dobrovolně dát nechce. Za jakou cenu mu vydá něco, co jí pomáhá lítat?
Motýlek měla kamaráda Dumpa a dealera Carriona... Ti byli s ní, když jí bylo nejhůř, ale byla ona s nimi a byla jejich podporou? Vzpomínky ji dohánějí. 
Něha a láska se mísí s násilím a touhou po droze samotné. Jenže, co když netouží po fetu, ale po svých křídlech a svém upírovi? 
Chesterův kamarád Mike si přinesl novou oběť a Motýlka popadnul hloupý nápad... 
Má ho ráda, ale nemůže ho vystát. Měl ji nechat být, kde byla. Měl zůstat člověkem! Snad by mu potom tak rázně neubližovala... 
Vrací se starý známý a má sebou dáreček... Za Dumpa. Za její křídla. 
Tak dlouho se neusmívala... Smích léčí. Pomáhá zapomenout na to, jak moc chce drogy. Jak moc ji týrá, že ji Chester vězní proti její vůli. 
Sbohem, Carrione...
Uvězněná... A tváří v tvář starým známým. 
Osvobodila se a míří za Chesterem, ale dohání ji vlastní svědomí. Svědomí narkomana... 
Chester zmizel a Motýlek ho musí rychle najít, jinak navždy přijde o svou lásku... 
Končí to komicky a romanticky. Jak nesnadné je pro upíra říci ta dvě slůvka a vyznat se... 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!