Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Mohu získat ztracené?

- Román dokončený


Spolupráce autorek: ChestarNut a Emi*

Reálný román, který vypráví o rozpadu skupiny Linkin Park.. Popisuje, jak se členové po opuštění kapely změnili a čemu se začali věnovat. Někteří mile překvapí, jiní znovu dopadli na dno. Ovšem je na čase se znovu dát dohromady a začít dělat hudbu.. Tomu předchází ještě dlouhá cesta, při které Linkini musí posbírat své vlastní sebevědomí, přátelství i styl. 

Sedim doma a čumim do zdi. Před půl rokem sme s klukama vydali nový album, Kill Me, který mělo úspěch asi jako Baťa s dřevákama. Přišli sme o fanoušky, rozhádali se, a každej sme si šli svojí cestou. 
Posledni komentare
13.04.2011 16:06:25: úchvatný...naprosoto supersmiley${1}
Rozloučili jsme se a já šel. Byla už pěkná tma a L.A. je po tmě pěkně nebezpečný, takže sem se celkem bál... Vím o sobě, že bych se nikomu neubránil, a to mi na strachu nijak neubíralo. 
Otevřel jsem dveře a nakoukl dovnitř. Vypadalo to že spí, ale když jsem vešel, otočil se na mě. Oči měl rudý a olemovaný fialovýma flekama. Jednu ruku měl v sádře a tak nějak celej byl dost pochroumanej
U vchodu sme potkali tu gorilu, která nás tam odpoledne nechtěla pustit. Temtokrát nic neříkál a mávl rukou ať dem, tak sme šli. Já a Mike jsme prošli, ale Chaze zastavil.
,,No tý vole, v Austrálii?" houkl Chaz. ,,Jo, v Austrálii," povzdechl si Mike, ,,kde ho asi nenajdem...",,Ale houby" zakřenil se Chaz. všichni sme na něj vyjeveně koukali. 
 V tom motelu se nám děsně líbilo, a tak jsme se rozhodli tam pár dní zůstat. Když jsem šel třetí den ráno kolem recepce, uslyšel sem hlas s recepčního jak na někoho docela nepříjemně mluví.
Nakonec jsme se shodli na tom, že pro něj zajedeme už úplně všichni, a když nám i tak bouchne dveřma před obličejem, začneme bez něj. Nikomu z nás se to druhé řešení moc nelíbilo, ale Mike si myslí že když mu ukážeme že někteří fanoušci nám zůstali, přidá se. 
Musel sem si jít uvařit kafe. Zrovna sem si ho zalíval když v tom mi v kapse zavibroval mobil a já tu horkou vodu začal lít všude možně, jenom ne do hrnku, jak jsem se lekl. Položil sem konvici a vytáhl mobil.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!