Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Malý Oliver Bourdon

Autorka: NoBrain


Dokončený román. 

Jako čtenářku Tě čeká vyprávění nespokojeného dítěte, které je naštvané, že nemohlo dál zůstat v pohodlném a teplém bříšku své mámy. Za to, že ho "vytáhli" ven, se rozhodne, že bude rodičům dělat nepříjemnosti. Oliver bude popisovat, jak probíhá jeho den, co všechno udělal, jak zlobí rodiče a jak se setkává s členy LP. 

Projdeš si jeho vývojem, ale s časovými skoky. Po prvních pár kapitolách přijde pro Roba i Olivera rána, kterou vážně nečekali a jsou nuceni se s tím vyrovnat. Každopádně tím to nekončí, život jde dál a oni s ním. Oliver je zlobidlo, ale možná z toho někdy vyroste. 

V téhle kapitole Tě čeká seznámení s Oliverem, který se právě dere na svět... A moc nadšený tedy není. ,o)
Tak se připrav, táto, udělám ti ze života peklo! 
Oliver slaví první narozeniny! 
Oliver chce nějaké vzrušení. Ta denní rutina ho ubíjí, ale to by nebyl on, aby si ji nějakým zábavným způsobem, kterým vydeptá otce, nezpestřil. 
Vraťte se! Ztratili jste něco důležitého! Báječná kapitola, kde Oliver nejenže zlobí, ale zažije dobrodružství! 

Líbí se Ti román Malý Oliver Bourdon?

Dobře, táta je v nemocnici a je nemocný, ale kde mám mámu? Kde je moje maminka?

Dnes jsem se naučil důležitou věc – nelez tam, odkud se možná nedostaneš! Akční kapitola, ve které Olivera hlídá Chester! 


Jsem zvědavý, jestli táta přivede jinou paní na hlídání. Autorka zařadila webmasterku Lp-s do svého příběhu a malý Oliver jí dal pořádně zabrat! Akční díl plný zábavy tě rozhodně dostane! 

Srdceryvná kapitolka...

Teď už vím, kde je moje maminka. Kouká se na mě z nebe. Maminko moje, promiň, že jsem tě tolik zlobil, promiň. Tolik mi chybíš!
Oliver se dostal do spárů slečen, které jsou velmi zvědavé na skupinu Linkin Park a neustále se ho na členy vyptávají... Rob totiž chce malému najít náhradní maminku, ovšem Oliver nechce... 
Další kapitola, ve které má Rob problém sehnat paní na hlídání, protože se o malém Oliverovi povídá, že je to hrozné dítko. :o)) A Oliver má imaginárního kamaráda Colina! 
Oliver začal chodit do školy. Učí se s tatínkem a celkem mu to jde. Oliver má svého spojence a svého zrádce... :o)) Odůvodnění jsou rozkošná! A zase se zlobí! 
Poslední kapitola Malého Olivera.... Všechno i přes tragédie končí šťastně a po malém záškodníkovi se nám jistě bude stýskat.
A tatínek má novou zlou ženskou! 
Rob je nemocný a tak mu Brad pomáhá s Oliver. Malý Oliver je velice šikovný a podnikavý chlapec, který dokáže strýčka obrat i o poslední dvacku. Moc zábavná kapitola, ve které Oliver začíná chápat, co že dělá vlastně jeho tatínek a strýčkové. 
Oliver dohazovač, nadaný klavírista a výzkumník dívčího těla. Zábavná kapitola, která je pojata velmi kreativně. Oliver je prostě kvítko. 
Oliver má vysvědčení samé jedničky a ještě se mu podařilo tatínkovi dohodit paní učitelku, se kterou je Rob už téměř půl roku. Šikovný chlapec. 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!