Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

€-mail II.

€-mail II. Návrat noční můry 

- Román prozatím nedokončený

Autorka Chensie Dewill

Hackerský román plný záhad. Druhý díl trilogie, kdy je Dianne (Chesterovo dívka) oplakávána a na její místo nastupuje někdo nový, stejně dobrý. Místo toho, aby po smrti milované osoby nadešel klid, rozpoutává se peklo a každý touží po pokladu slavného hackera Dizziho. Pro Chestera a jeho přátelé není lehké čelit útokům a vyrovnat se se ztrátou.

* Pohřeb - Chester seděl na posteli a díval se z okna. Mike k němu přišel a posadil se vedle něj. ,,Jak je ti?" zeptal se ho. ,,Jak by mi asi mělo být?" podíval se na něj. ,,To bude dobrý, Chazzy." obejmul ho kamarád. ,,Já vím..."
* Hráč - Evička už nanadavala jídlo. U oběda bylo nezvakle ticho. Chester ,jakoby tam ani nebyl. Nemluvil ,skoro nejedl. Mike se na něj nemohl ani podívat. Jakoby cítil ,že má Chester pravdu.
* Kdo má poklad - Chester se ráno procházel po parku a přemýšlel ,co by ted´ s Dianne dělal. Nestihl jí toho tolik povědět. ,,Ahoj.." ozvalo se mu za zády a vyrušilo ho to z přemýšlení. ,,Ahoj.." odpověděl a zkoušel si tu roztomilou dívku někam zařadit.
* Srážka - Chester se otočil a políbil svou novou dívku do vlasů. ,,Jsem s tebou rád ,Sam." řekl jí. Ona se na něj usmála a políbila ho. ,,Už budu muset jít." řekla a začala se oblékat. ,,Ah,ne.. Proč?" ,,Mám nějakou práci ,miláčku.. Večer ti zavolám." řekla a políbila ho. Když byl Chester oblečný ,společně vyšli z jejího bytu a rozloučili se.
* Tvrdé dopady - Mike s klukama seděl v obýváku a vymýšlel nové songy. Po téměř půlroční pauze se museli dát dohromady. Chester tam chyběl. Bylo jim jasné ,že jen tak se neobjeví. Poslední dobou na skupinu kašlal. Brali to.. Hodně toho zažil a oni to chápali.
* Hroby se otevírají - Počtářka se po jeho slovech musela tiše smát. Vylezla z poza náhrobního kamene a posadila se k Dizzi na okraj hrobu. ,,Spi sladce obklopena růžemi ,vždyt v nebi je tak krásně a tolik smutku na zemi.." zažvatlala dětsky. ,,Ach Chazzy ,ty jsi romantik! Čip schovat do hrobu.." rozesmála se a vší silou se opřela o desku ,kterou byl hrob přikrytý.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!