Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

€-mail I.

€-mail na život a na smrt

- Román dokončený

Autorka: Chensie Dewill

Kriminální hackerský román plný záhad. První díl trilogie o hackerství, přátelství a lásce k vysněnému idolovi, která přeci jen skončí šťastně. Dizzi je prvotřídní hacker a pro své dvě nejlepší kamarádky udělá první poslední, hlavu jí zamotá Linkin Park, kteří jí z legrace pošlou vyděračský e-mail. Je to vtipné, ale pouze do té doby, dokud se tyto maily nerozmnoží a nezačnou vyhrožovat smrtí...

* První e-mail - ,,Dion ,máš e-mail!'' křičí Zuzka přes celý byt. ,,No tak ,kde zas jsi?'' Dianne sedí na balkoně a povídá si s kluky z vedlejšího bytu. Balkon je její nejoblíbenější místo v jejich novém bytě..
* Setkání - ,,Celkem dobře vymyšlený, ne?'' povídá Zuzka a pročítá časopis ,,Hele Linkin!'' zadívala se na titulní stranu. ,,No, já ti nevím.'' pochybuje Dia ,,Ale jo ,jsou tu. Podívej.'' a strká jí časopis před oči
* Procházka - ,,Zuzo! Kde máš klíče od bytu?'' zeptala se rozespale Dia ,,Dávala jsem je tobě.'' ,,Aha.'' prohledala kapsy a za chvíli už odmykala. ,,Hele dopis a je ...''
* New hacker - Protože venku bylo kolem 16 C´ , Linkini byly oblečeni ,jak v zimě. Dianne kolem nich běhala v džínových krat´asech a tříčtvrteční košili. Zuzka měla na sobě minisukni a tričko. Eva ve svých bleděmodrých šatičkách vypadala ,jak andílek.
* Únos - Dianne vyběhla z paneláku a směřovala si to k disku. Vběhla dovnitř a vrhla se ke dveřím. Vrazila do nich ,bylo zavřeno. Pověsila se na kliku a lomcovala s ní. Nic! Naštvala se a kopla do dveří ,otočila se a vběhla do prázdného tanečního sálu.
* Mike a stres - ,,Zuzano!" dostal Mike nápad. ,,Půjč mi mobil ,zavolám Dianně..." ,,Já ho tady nemám. Ale číslo znám nazpamět." odpověděla mu. ,,Kdo tu má mobil? Potřebuju si zavolat!" oznamoval.
* Smrtící Crawling - Mike seděl na posteli ,hlavu podepřenou rukama. ,,To bude fajn." přišla k němu Zůza a položila mu ruce na kolena. ,,Myslíš?" podíval se na ní a chytil ji za ruce. ,,Určitě. Zmáknem to." usmála se Zuzka. ,,Nezlobíš se ,že jsme vám zatajili ,kdo jsme?" podíval se jí do očí.
* U hackeru - Ráno si Dizzi promnul oči a zívl. Ležel v hackeru na pohovce ,rozhlédl se po místnosti. V rohu na židli spal Parkros a u compiutru pracoval Drak. ,,Brýno ,Draku." pozdravil Dizzi a sedl si vedle něj. ,,Brý." usmál se Drak a řekl.
* Hořící peklo - Chester se procházel po Davis. Kluci ho z povzdálí pozorovali. Už hodinu se potuloval po městě. Přemýšlel o Mikeových slovech a mrznul. Došel až ke staré železniční dráze. Posadil se na rozbitý beton a díval se do dálky.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!