Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Hmyz

4. Strom

,,Dík ,že jsi je nenechala ,aby mi ubližovali." nahne se ke mně Chester a líbne mi polibek na tvář a ruce mi vsune pod tričko ,kde mě objímá tělo na tělo. ,,To je v poho.. Ukradnu si jiný." zašklebím se a jemně ho odstrčím.
,,Dík ,že jsi je nenechala ,aby mi ubližovali." nahne se ke mně Chester a líbne mi polibek na tvář a ruce mi vsune pod tričko ,kde mě objímá tělo na tělo. ,,To je v poho.. Ukradnu si jiný." zašklebím se a jemně ho odstrčím. Od tý naší noci vím, že je nějak moc citlivej ,takže na něj půjdu opatrně. Zase jsme u mě doma ,ve starém dobrém jedenáctém patře. ,,Chceš něco k pití?" zeptám se ho. ,,Dal bych si sklenku sektu." Mrkne na mě. ,,O.k ,tak já pro ni skočím!" zazubím se a pádím do kuchyně ,kde hupsnu u okna. Chvíli padám volným pádem a pak mě chytí moucha do náručí. ,,Mikeno!" zařvu radostně. ,,Vem mě domu!" zaprosím a nechám se odbzučet na velikej strom. ,,Kdes byl tak dlouho?" zeptám se a držím se ho kolem krku. ,,Měli jsme nějaký trable." oznámí mi. ,,Jaký?" ,,Bérovský." ,,Bérovský? Co to je za pitomost zase?!" ,,Žádná pitomost ,ale Chescerův syn Béra." Ušklíbne se Mikeno. ,,On se chudák jmenuje Béra?" ,,Bervetius.." ,,Kdo mu proboha vybral takový jméno?" zajímám se starostlivě. ,,No ,kdo! Samantha!" ,,Neříkáš to zrovna nadšeně." Všimnu si. ,,Chescer s ní nedá pokoj. Došlo to tak daleko ,že se Pomix odstěhoval!" řekne naštvaně a málem mě upustí! ,,Jo? A kam?" ,,Na druhou stranu dutiny.." pokývá chytře hlavou. ,,No ,tak to je hrozná dálka. To už je ,jako by s vámi vůbec nebydlel ,viď?" zvednu váhavě obočí. Už jsme na stromě. Z dutiny vyjde Jake a opře se o futro. ,,Vítej doma ,ztracená moucho." Přivítala ho a políbila. Tady se to asi taky pěkně rozjelo. Mě obejmula kolem krku se slovy. ,,Čekala jsem ,že pošleš toho komára se správou!" ,,Chester je všechny postřkal sprejem proti hmyzu." ,,Chester? Myslíš manžel Samanthy?!" ,,Jo ,to by mohl být on." Přikývnu a vejdu dovnitř. Skoro se to tu nezměnilo ,akorát když se zadívám na strop ,tak po něm běhá nějaké stvoření -člověk hmyz.. ,,Ahoj Béro!" zamávám škvrněti a sotva stačím uskočit Chescerovi ,kterej se za každou cenu chce chovat jako vzorný otec. Jízlivě ječí na syna: ,,Bervetiusi dolu! Pojď ke mně nebo k večeři dostaneš broučky!" Vtekle zasípu. No jo ,kdo by chtěl k večeři broučky ,když může dostat jednoho velkýho švába. ,,Ahoj Chescere." mrknu na něj a dívám se ,jak Béru strhavá ze stěny. Chytá ho při tom za ty jeho mrňavoučky nedovinutý křídla a malej řve ,jako by ho na nože brali. Chescer si mě samozřejmě ani nevšimne. Váhavě dojdu až k němu do pokoje ,kde na posteli sedí rozvalená Samantha. ,,Ahoj. Chci tě vrátit tvýmu muži." ,,Myslíš Chazze?" Tiše přikývnu. ,,Tak na to zapomeň. Mě je tady dobře. Jeho už nechci vidět." Mávne rukou. ,,Aha.. No tak si to užij." sklíčeně odejdu. ,,Mikeno. Hoď mě domu!" ,,Copak jsem taxík!?" protestuje moucha. ,,Drž tykadla a hoď mě tam!" nařídím mu a z kuchyně jim šlohnu láhev sektu.

,,Kdes byla tak dlouho?" protahuje se Chester. ,,Půl hodiny ti trvalo ,než jsi z kuchyně přinesla tohle?" ukáže na láhev sektu. ,,Vzala jsem to oklikou." Pokrčím rameny. ,,Hele ,chceš svou ženu ještě zpátky?" Chester se zahloubá. ,,Já už ani nevím..Od tý doby ,co jsem potkal tebe.." ,,O mě nepřemýšlej. Já jsem jen bankovní lupič." Skočím mu do řeči. ,,Je to těžký." Povzdechne si. ,,A bude hůř." Řeknu a přemýšlím ,jak přesvědčit Sam ,aby opustila Chescera a začala si znovu s Chesterem.

Jdou po nás! Nejenom policajti ,ale i nějakej zbabělej gang -no on až tak zbabělej nebude ,na triku má tři vraždy. Já jenom těžký ublížení na zdraví a krádeže. Jenže nejhorší je ,že jdou i po Chazzym! Mám o něj strach! Ale ne proto ,že by mi na něm nějak záleželo.. prostě jenom.. nechci ,aby nějak trpěl a navíc jeho jsem do toho zatáhla já ,takže na něj musím dávat bacha. Pořád trčíme v Leventínském mrakodrapu a Chester se diví ,proč ho nechci nikam pustit. ,,Venku by tě mohl zase někdo unést!" oznámím mu. ,,Ale ,zlato ,mě unesli jenom kvůli tobě!" ,,Detail!" pronesu podrážděně. ,,Běž si lehnout ,už je pozdě!" ,,Pojď se mnou." Zaprosí a obejme mě kolem pasu. Dá mi mazlivej polibek. ,,Neboj..Nejde mi o sex ,jen potřebuju vědět ,že ti na mě záleží." Šeptá mi do ucha. ,,Ale mě na tobě nezáleží!" bráním se ,ale on ví svoje. Vezme mě do náruče a odnese na postel. Tam se se mnou mazlí a dělá všechno proto ,aby cítil ,že mi na něm záleží. Rozpolceně vrtím hlavou. Vůbec mi na něm nezáleží! Vlastně možná malinko.. Mno ,rozhodně na tom něco bude. Už jsem se dokonce i zkontaktovala s hmyzem ,aby mi pomohl a vzal nás s Chazzym k sobě do stromu. Necítím se tu vůbec bezpečně a když se podívám na Chestera a cítím ,že by mu chtěl zase někdo ubližovat -nesnesu to. Prostě musíme na chvíli opustit náš bejvák!

,,Nechceš na procházku?" zeptám se Chestera a zadívám se za roh domu ,kde na mě čeká Mikeno s Pomixem. ,,Kam bys chtěla jít?" přijde ke mně Chester blíž a obejme mě kolem krku. Když mi chce dát polibek ,vezme ho Mikeno flaškou přes hlavu a on upadne do bezvědomí. ,,Ty se od něj necháš ocucávat?" zašklebí se Pomix a vezme ho do náruče. ,,Starej se o sebe a leť!" poručím mu a nechám se od Mikena vzít do náruče a letět ke stromu ,kde všichni bydlí. Cesta uběhne tak rychle ,že to ani nezpozoruju. Vběhneme do stromu a hned se mi kolem krku vrhne malý Bervetius -Chescerovo syn a snaží se mě zakousnout nebo co. ,,Chescere ,hlídej toho fakana!" zavřeští nepříjemně Samantha a jde se podívat na hosty. ,,Seš zase ty ,jo?" obrátí se na mě. ,,Jo já!" syknu vztekle a jdu na svou pavučinu. Pomix položí Chestera vedle mě -ještě pořád je v bezvědomí a Chescer si ho se zájmem prohlíží. ,,To je její bejvalej?" Přikývnu. ,,A tobě se líbí ,viď?" ,,Vůbec!" ,,Tak proč se o něj tak staráš?" ,,To je čistě peněžní záležitost!" bráním se. ,,Fakt? A proč ho vzala sem?! Vím ,že po tobě a Chazzym jdou ,tak proč si ho tam nenechala a nezachránila jenom sebe?!" ,,Do prdele ,Chescere ,starej se o sebe a svou pisklavou Samanthu!" zařvu rozzuřeně a hlavou mi vrtá ,proč jsem tam Chestera vážně nenechala. Přece ,aby mu nikdo neubližoval. ,,Nemluv takhle o mý ženě!" zuří. ,,O tý ženě? Vždyť s tebou jedná jako s kusem nábytku! Copak to nevidíš?! Chescere ,starej se o malýho..Chescere vytři podlahu.. Chescere ,vyliž mě! I otrok se má líp!" ,,Sklapni ,do háje! Jestli budeš mít takový debilní věci udám tě fízlům!" ,,Ta hajzle!!" vyjedu po něm. Tohle už vážně přehnal. ,,Ty mi budeš vyhrožovat ,že mě udáš? Ty mi budeš vyhrožovat?! Hele ,já tě chytnu za křídlo a odvleču do nejbližší laboratoře ,kde tě budou pižlat zaživa ,ty idiotská moucho!" ,,Klídek..No tak ,to stačí!" vezme mě chlácholivě Jake za ruku. ,,Idiotská moucha? Co si ty ,ty zlodějskej vrahu!" ,,Já ještě nikoho nezabila!" zařvu. ,,Ale můžu to napravit!" podívám se na Chescera. Pění ,tiskne ruce v pěst ,jako by mi chtěl dát jednu výchovnou. ,,Mě nezajímá ,kohos zabila nebo nezabila. Proč sem taháš toho kreténa?" ukáže na spícího Chazze. ,,Jakýho krétena ,ty blbče! Je tisíckrát lepší než nějakej hmyz ,co má za manželku couru!" ,,Samantha není coura!" ,,Je ,je to ta největší coura na světě!" ,,Takhle vo mý lásce nemluv!!" řekne a ubalí mi takovou ,že lehnu do pavučiny a jsem na tom stejně jako Chester.

Otevřu oči. Chester mě drží v náruči a tváří se vystrašeně. ,,Ahoj." pozdravím ho a sáhnu si na hlavu ,kde nahmatám obr bouli a zakleju. Přichází k nám Jake. ,,No nazdar ,tobě to ale nateklo." Podotkne a hodí mi sáček s ledem. Chester se ke mně bez dechu přitiskne. ,,Nějakej stydlivej ,ne?" mrkne na mě Jake. Nepřítomně přikývnu. ,,Kde je Chescer?" ,,Proč? Chceš mu tu pěstí vrátit?" ,,Ne.. Chci se omluvit. Bylo to ode mě hnusný!" Jake se usměje. ,,Je u sebe v pokoje. Visí na pavučině. Má strašný výčitky. Navíc Samantha se taky nafoukla a nemluví s ním. ,,To mu patří!" řeknu ,když mě opět vládne vztek ,ale pak omluvně sklopím oči k zemi. ,,Ona je tu Samantha?!" vylítne Chester. ,,Hm.. Pojď ,vezmu tě k ní." řeknu odevzdaně ,protože vím ,že ho ztrácím.

,,Lásko!" prosviští Chester ke své bývalé ženě. Ta ho láskyplně obejme. Trapárna. ,,Ty jsi pro mě přišel?!" lehký údiv v jejích vypoulelných očích. Chescer mírně vyveden z míry zírá na ty dvě hrdličky. ,,Co to má znamenat? Já jsem její manžel!" ,,Né já!" dohaduje se s ním Chester. Blbouni. Jdu na verandu a houpu nohama ve vzduchu. Tahle jízda se mi nepovedla. Ze stromu se ozývá vrčení ,kvílení a křik ,jako když se dva chlapi tahaj o jednu hysterickou ženskou. No to mě zab. Pak všechno zmlkne ,akorát je slyšet ,jak někdo po podlaze vláčí kufry. Kolem mě projde Chester. Všichni měli pravdu. Asi v tom strachu o něj bude něco víc než prachy. ,,Se měj!" vyštěkne na mě. ,,A ještě jednou hrábni na Samanthu ,tak tě zabiju." ,,Klídek." Postavim se. ,,Už mě nikdy neuvidíš!" Chestera to zmate. ,,Hm.. Tak čau!" popadne Sam a nechává se na velký pavučině odtáhnout mouchama pryč. Chescer trucuje v pokoji spolu se s vým malým nepovedeným synkem. Nikdy jsem neměla odejít. Já sem patřím. Zapadám mezi tuhle hmizí společnost ,protože nejsem víc než oni a nikdy nebudu. Zalezu zpátky do stromu a rozhlédnu se kolem. ,,Tak teda vítej zpátky!" Zašeptám a jdu na svou pavučinu…
Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!