Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Hmyz

- Román dokončený


Autorka Chensie Dewill

Romantický román plný humoru a fantazie. I korunní zlodějka občas šlápne vedle, dostane se do spárů bytostí, které sice vypadají jako lidé, ale spíše je lze pojednávat za hmyz. Když ji přesvědčí k únosu Chesterovi ženy Samanthy, začnou teprve problémy. Chester se totiž dohmátne, kde zlodějka bydlí a pak už jen splétá sítě, když se konečně zdá, že se rocker do zlodějky zamiloval, ukáže se, že konec je mnohem složitější než se zdálo.

Fajn ,fajn ,tak jsem to vzala ,ale tomu člověku jsem ublížit nechtěla! Jake byla u toho! Všechno viděla ,může mi to potvrdit. Přemýšlela jsem a hnala se s Jake někam do temných ulic velkoměsta. Přišlo by mi hloupý se ptát na takovou otázku ,právě ted´ ,když nás mojí vinou honí banda nadrženejch fízlu..
Sedím na pavučině a mlátím hlavou do zdi. Jeden pavouk mi přinesl jídlo -smažený sýr a hranolky s mlíkem. ,,Jak je Chescerovi?" zeptal se mě. Pozvedla jsem obočí. Chescerovi? ,,Ty si nás nepamatuješ?" zadíval se na mě a přejel mi jednou z šesti noh po botě.
Tma se rozlévá po base. Voda kapající z kohoutku je jediný zvuk ,co se tu rozléhá. Odráží se od studených mříží a zabodává se mi do uší. Kap. Kap. Kap. Kape do rytmu temné noci. Nemůžu spát. Nedokážu ležet na tvrdé pelesti a nemyslet na hmyz a Jake.
,,Dík ,že jsi je nenechala ,aby mi ubližovali." nahne se ke mně Chester a líbne mi polibek na tvář a ruce mi vsune pod tričko ,kde mě objímá tělo na tělo. ,,To je v poho.. Ukradnu si jiný." zašklebím se a jemně ho odstrčím.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!