Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Drogy

- Román dokončen. 


Autorka: Wish

Román z prostředí toxikomanů. Seznamte se s Chesterem, teenagerem, který právě ochutnává opojnost drog a lásky. Zajímavý příběh o narkomanii, kterou se přeci jen podaří zlomit velkou láskou. Román je rozdělen do několik částí, které na sebe vzájemně navazují a podporují tak teorii, jak se Chester vlastně stal drogovou obětí. Pohled do světa narkomana je skrze tento román opravdu neuvěřitelný a Ty tak máš možnost spolu s Chesterem prožít jeho pubertální léta, i ohavné zážitky, které mu drogy připravily.

Seděl jsem na střeše jedné dávno prázdné továrny, kde se scházíme a čekal na Marka, až mi přinese další fet. Byl jsem už nervózní, potřeboval jsem do sebe dostat další dávku. Zásoby mi došly před dvěma dny a musel jsem sehnat prachy, abych si mohl koupit další.
Čekám na kluky a vlastně i na holky na střeše továrny. Dal jsem si svou dávku a teď jsem v dobré náladě a pohodě. Objeví se přesně v osm ještě s devíti holkami. Prvních šest znám, je to staré zboží. Je sice hnusný, že se o nich takhle vyjadřuju, ale je to čistá pravda. Daj člověku vždy a všude..
Probudí mě sluneční paprsky, co mi svítí do očí. Zamžourám na budík: 7.00hodin. Po pokoji pobíhá polonahá Susan. Chvíli ji pozoruju. Všimne si mě a usměje se. "Dobré ráno." "Dobré by bylo kdybych moh ještě aspoň dvě hodiny spát." zamručím a sklátím se zpátky do peřin. "Vstávej lenochu." tahá ze mě deku.
Vzbudí mě jemný polibek na zátylku. Po zádech mi přeběhne mráz. Susan, ačkoliv jsme spolu strávili teprve druhou noc, už stačila objevit mé druhé nejcitlivější místo na těle. "Kde to jsem?" zeptám se a rozhlížím se po pokoji. "V ráji." řekne Susan a políbí mě..
Doktor, který přijede vzápětí, mi potvrdí Leeovu smrt. Mám pocit, že jsem ve špatném snu. A to samozřejmě ještě není všemu konec. Po tom, co najde injekci a zjistí, že v ní jsou zbytky koksu, zavolá policii..
Objevila se až v polovině prosince. Za okny padal první letošní sníh, ale protože drobně pršelo, vločky při dopadu na zem ihned tály a místo sněhu byly všude jen kaluže vody. Sam a kluci byli na dalším sezení, na které jsem dnes odmítl jít, vymluvil jsem se sestře, že mi není dobře a ona mě nechala v našem pokoji..
"Chestere!" "Ahoj mami." Obejmu ji a dám ji pusu na tvář. "Jak to, že jsi tady?" ptám se. "Susan, mě seznámila se svojí tetou a staly se z nás přítelkyně." Té si všimnu až teď..
"Snaž se usnout, Sue." loučím se s ní před jejím pokojem stejně jako včera, akorát dnes se na mě nedívají usměvavé, veselé oči, ale uplakané a smutné. Je zvláštní, za jak krátkou dobu se může člověku obrátit život vzhůru nohama. Chytne mě za rukáv. "Nepůjdeš spát ke mně?" "Rád bych, ale myslel jsem, že chceš bejt sama." Zavrtí hlavou: "Chci být s tebou."
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!