Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Čistá láska

- Román dokončen. 

Autorka: Chensie Dewill

Představuji Ti svět, kde upíři a lidé žijí vedle sebe. Nejsou si rovni. V tomto světě jde ponížení a bolest ruku v ruce. Hlavní hrdinka Faith poznává na vlastní kůži, jak láska bolí. Zamilovala se do upíra a podle zákona by měla jít a odevzdat se mu. Už nikdy nebude svobodná a stane se jeho majetkem. Kdo by to chtěl? Ona proti tomu bojuje, ale jen tím trpí. Poznává, že láska je skutečně bolestivá a především láska k upírovi obzvlášť.

Děj je plný citů. Rozpolcenosti a něžné romantiky. Chtěla jsem poukázat s nadsázkou na to, jak zamilovanost a "růžové brýle" dokážou člověka změnit. Láska je skutečně bolestivá a nikdy to není podle našich představ. Tahle upíří je ještě o něco bolestnější a rozhodně dokáže brát za srdce.

Kapitola seznamuje s upířím světem a ukazuje, jak to v novodobém světě symbiózy upíra a člověka chodí. Poukazuje na vztahy přátel hlavní hrdinky a především popisuje neutuchající touhu po upíru jménem Chase, který drahé Faith nedá spát. Sní o Něm a touží tak moc, že nedokáže odolat, aby ho potajmu sledovala, přestože je to příliš velký risk. 
Všichni pomalu začínají chápat, jak moc je na tom Faith špatně. Když udělá skoro osudný omyl a zapomene na čas při povídání se Suzie, rozhodne se Lionel jednat. Už ji jen tak nenechá, aby se potulovala a snažila se na něj v touze největší narazit. Je na čase vyrazit do boje a zkusit Faith vlít do těla ještě tolik rozhodnosti, kolik bude potřebovat pro to, aby mohla žít svobodně. 
Nikdy mu nemohla utéct. Patřila mu už od samého začátku. Teď, když už to ví a její city jsou silnější než kdykoliv před tím, je na čase, aby ji pro sebe získal. Ona je však stále odhodlaná zůstat sama sebou, což se jí může vymstít. 
Láska je vskutku nádherná. Všechno se pomalu začíná obracet. Stačilo jen, aby si ji pojistil a už nemá na vybranou. Faith se snaží ze všech sil bojovat, ale jen jí to způsobuje bolest a on ji nakonec stejně zláká do svých sítí tím nejméně náročným způsobem. 
Chesterova povaha se začíná vynořovat a Faith je za něj neskonale vděčná. Odpadají poslední pochybnosti v žáru jeho lásky. Suzie, se kterou se kamarádí, jí k tomu trochu dopomůže. Otevře jí oči a ukáže, že i upír dokáže být jiný, když chce. 
Její svět se začíná točit jen kolem něj a milování, kterým jí dokazuje své záměry. Ona je skutečně šťastná a ráda, že ho má. Jak mohla kdy pochybovat a chtít zničit pocity, které k němu chová? Vše se to teď zdá tak daleko. Je na čase hledět do budoucnosti a žít. 
Chester se zdá být tak milý a obětavý. Proč by se mu tedy měla bránit? Brzy začne Faith pochybovat a odevzdávat se mu celá. On je pro ni bohem. Jediným světlým bodem, který v životě má. Nic jiného už nepotřebuje. 
Chester konečně ukázal, jaké jsou jeho skutečné city. To je asi nejzásadnější v celém příběhu, protože to děj posune vehementně kupředu a ukáže Faith budoucnost, která ji čeká a na kterou se tolik čekala. 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!