Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Terryn deník

Jelikož byl tento deník moc dlouhý a najednou to Lp-s nepobírala, musela jsem dílo rozdělit na několik kapitol. Stejně tak je na tom Devlin deník. Doporučuji otevřít stejné kapitoly a číst to postupně obě, jelikož to hodně navazuje. A to co vidí Terry, to Devli vidí úplně jinak.

* Časoprostorový romantický deník ; CZ
V tomto příběhu existuje cestování v čase. Linkin Park přišlo za partou dívek, a pod chladnou hrozbou chtějí ,aby změnili jejich minulost k lepšímu. Proto se dívky vrhají do minulosti a zažívají úžasná dobrodružství, sestup kapely i lásku členů Linkin Park. Smějte se spolu s Devli, Terry, Zízi a Leonou a milujte jejich úlety a jejich miláčky Linkiny.Tento deník je totožný s deníkem Terry, jen je psaný z pohledu Terry X.

Zápisek 1. JAXME POZNALI LINKIN PARK
Wrriterka: TERRY X
První zápisek je pohodový, plný legrace a poznání. Tyto čtyři dívky, které jsou hlavními hrdinkami nejsou žádná másla. Terry je pro každou legraci a je vždy k ruce své nejlepší kamarádce Devli, která je obětí průšvihů. Zízígirl a Leona nezůstávají pozadu a každým coulem doplňují tuhle cestovatelskou partu. Nu, proč ne? Vždyť minulost už čeká!
Zápisek 2. LEDOVEC NA BLÍZKU!
Wrriterka: TERRY X
Druhý zápisek se točí kolem Linkin Park. Jsou jiní, než si je dívky představovali a skoro z nich jde strach. Přesto se Terry zamlouvají, jediná, která zase dělá problémy je Devli a tak je na Terce, aby dala vše do pořádku.
Zápisek 3. JAXME ZAJELI DO MINULOSTI
Wrriterka: TERRY X
Třetí zápisek se konečně řítí do minulosti, která je přeci jen jiná, než by měla být. Je těžké se v ní vyznat, ale naše čtyři hrdinky si poradí s čímkoliv. Terry má hlavu na řešení problémů a navíc i praxi, jelikož neustále z průšvihu tahá své kamarádky a vrhá se s nimi do nových dobrodružství, které právě začíná.
Zápisek 4. NORMÁLKA - JEN NERVY MÁM F KÝBLU
Wrriterka: TERRY X
Výlet do minulosti pokračuje a nyní je na čase najít Chestera - puberťáka a zachránit ho od drog. Ještě, že jsou už na cestě, neboť Chester záchranu opravdu potřebuje. Jeho život se pomalu blíží ke konci - pokud mu nikdo nepomůže.
Zápisek 5. NOČNÍ TRABLE
Wrriterka: TERRY X
Pátý zápisek zavání dobrodružstvím. Jde o humorné kousky, které se jim stávají na každém kroku. Chester jim dýchá za krk a není lehké se tím nerozptylovat a tahat ho z problémů. Stačí jen, aby byly trochu nepozorné a už se vezou..
Zápisek 6. CHESTER - STŘED VESMÍRU
Wrriterka: TERRY X
A legrácky pokračují. Není nad to se pořádně zasmát při kouscích, které Devli vyvádí. Terry z toho tolik nadšená není, přesto se také baví. Terka je sice nesmlouvavá a na tuhle akci dohlíží sama, když se jim však neštěstí plete do cesty už také neví kudy kam.
Zápisek 7. DVAKRÁT PÁTEK A PÁR TKANIČEK
- Zápisek 8. JAXE CHRÁPE V LOCHU?
Wrriterka: TERRY X
Tyto dva zápisky si jdou na ruku, proto jsou spolu. Terry nebude nadšená. Nejen, že se Devli zaslouží o špatnou budoucnost, ale ještě svede Chestera k polibku. Pro Terku je hodně těžké ji uhlídat, nejraději by ji uvázala k topení a nechala být.. Škoda, že to neudělala, ušetřila by jim spousty problémů a jejich řešení.
Zápisek 9. FIDĚLA JSEM GREY DAZE!
- Zápisek 10. ZASNĚNÁ A SFETOVANÁ - PROSTĚ DEVLI
Wrriterka: TERRY X
Další pokračování dobrodružného příběhu je tady. Minulost a budoucnost se velmi prolínají a cestovat se už moc nevyplácí, neboť všude, kam Terčina kamarádka Devli vstoupí, tam tráva neroste. Zbývá jen napravovat, co natropí.. Ke všemu Chester už se beztak ubírá jiným směrem a bude těžké ho znovu přesměrovat správně.
Zápisek 11. DEVLI JE SKETA!
Wrriterka: TERRY X
Jedenáctý zápisek Terce zamotá hlavu. Devli dělá jen problémy a pykají za to všichni. Konečně se to začíná rozjíždět a brzy už nastane éra slavných a obávaných Linkin Park. Čím dřív to bude, tím těžší období nastane, neboť začne opravdová láska a romantika.
Zápisek 12. BEJT U SAM V DOMĚ - TO NENÍ NIC PRO MĚ
Wrriterka: TERRY X
Dvanáctý zápisek už do děje zatahuje i Samanthu, budoucí přítelkyni a ženu Chestera Benningtona. Díky Devlinině zamilovanosti se zase všechno zvoře a Terry má co dělat, aby to napravila. Samantha, Devli i Chester zažívají trpké chvilky a za všechno mohou vděčit budoucnosti, minulosti a zuřivé Terce.
Zápisek 13. ASI ZE-ŠÍ-LÍM
Wrriterka: TERRY X
Další zápisek je plný lásky a něhy. Devli miluje Chestera a Chester miluje Devli. Terry z toho není šťastná, přesto si myslí, že by to kamarádce měla přát. Jaké z toho ale budou v budoucnosti maléry? Nikdo z nich si ten dopad nedokáže ani představit. Chester přeci neměl milovat Devli, ale Samanthu, se kterou by měl splodit Dravena.. Nic z toho ale zatím budoucnost nenabízí a Dravenův život je na vážkách.
Zápisek 14. DVOJMO VIDĚTI - LSD V SOBĚ MÍTI
- Zápisek 15. JÉÉ, ZDRAVÍČKO PARDI Z LINCOLN PARKU
Wrriterka: TERRY X
Konečně dorazili do další budoucnosti, kde se setkávají se začínajícími Linkin Park. Jako mladíci jsou ještě nezkušení a sotva tak slavní. Čeká je toho spousty, co ještě musí udělat a mohou být jen rádi, že jim parta cestovatelek do minulosti i budoucnosti přišla podpořit a pomoci jim.
Zápisek 16. JAXE MI CHESTER LÍBIL A JAK MĚ POLÍBIL
Wrriterka: TERRY X
Další část Terryna deníku se točí opět kolem pana Benningtona. Chester je pohledný a ubránit se mu není vůbec lehké. Když se pak schyluje k polibku, není divu, že je Terka v sedmém nebi, je ale správné takhle ničit budoucnost?
Zápisek 17. CHYSTÁ SE VERY-NICE PŘEKVAPENÍ
- Zápisek 18. A JEDEME Z KOPEČKA!
Wrriterka: TERRY X
Děj se točí kolem překvapení, které je pro každého velmi důležité. Natolik důležité, že odsunulo budoucnost i minulost stranou a řeší se jen to. Dokonce i Devli odložila svůj hněv a žárlivost a začala se tak trochu znovu přátelit.. Ikdyž romantický vztah Chestera a Terry těžko jen tak překousne.
Zápisek 19. BIG HÁDKA
Wrriterka: TERRY X
Pohoda a klidné časy jsou ty tam. Ke skupince cestovatelek časem a Linkin Park se blíží hádka jako hrom. Konečně se už všechno začíná řešit, jde to ale tím správným směrem?
Zápisek 20. HORŠÍ UŽ TO BÝT NEMŮŽE
Wrriterka: TERRY X
Deník se pomalu blíží ke konci a s ním i osudy Terry, Devli, Zízí a Leony. Linkin Park už by se měli ubírat tou správnou cestou a pokud ne, tak je to jasně vina těch, co to celé zkazili. Jenže kdo odolá lásce a nechá si ji upláchnout? Zpovídat se ze svých hříchů budou děvčata už brzy!
Zápisek 21. TAM, KDE TO ZAČALO...
Wrriterka: TERRY X
A jsme opět na začátku, jako by se snad ani žádný výlet do minulost nekonal. Ale všechno je jinak, než se zdá. Staří dobří Linkin Park, kteří neměli ani tušení, jak to dívky skoulí, čekají na svých místech. Chester Bennington je pro mě naprvní pohled stále znám jako ledový král, ale něco se přeci jen změnilo.. A to velmi důsledně!
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!