Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Devlin deník

Jelikož byl tento deník moc dlouhý a najednou to Lp-s nepobírala, musela jsem dílo rozdělit na několik kapitol. Stejně tak je na tom Terryn deník. Doporučuji otevřít stejné kapitoly a číst to postupně obě, jelikož to hodně navazuje. A to co vidí Devli, to Terry vidí úplně jinak.

* Časoprostorový romantický deník ; CZ
V tomto příběhu existuje cestování v čase. Linkin Park přišlo za partou dívek, a pod chladnou hrozbou chtějí ,aby změnili jejich minulost k lepšímu. Proto se dívky vrhají do minulosti a zažívají úžasná dobrodružství, sestup kapely i lásku členů Linkin Park. Smějte se spolu s Devli, Terry, Zízi a Leonou a milujte jejich úlety a jejich miláčky Linkiny.Tento deník je totožný s deníkem Terry, jen je psaný z pohledu Chensie Dewill.

Zápisek 1. JAXME POZNALI LINKIN PARK
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
První zápisek do časoprostorového deníku Devli - dívky, která cestuje časem, aby zachránila Linkin Park, zejména Chestera a jeho ženu Samanthu. První zápisek je o tom, jak skupinu Linkin Park pozná. Seznámí se se všemi a ne zcela tradičním způsobem. K ruce jsou jí její tři kamarádky - Terry, Zízígirl a Leona, které jsou pro každou legraci.
Zápisek 2. LEDOVEC NA BLÍZKU
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Druhé pokračování deníku ukazuje Chestera jako pěknou ledovku. Stále ještě v přítomnosti si čtyři kamarádky užívají Linkin Park přesně tak, jak je neznáme a nepoznáme. Není to ale žádný med, Linkini jsou z neznámých důvodů vcelku nepřátelští.
Zápisek 3. F MINULOSTI NÁM BUDE FAIN
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Třetí zápisek, ve kterém se konečně vyjíždí do minulosti, která vyhlíží paničtěji než to vypadá. V tomhle zápisku Devli pozná Chestera jak teenagera, který holduje drogám a je právě na nich ho zbavit závislosti.
Zápisek 4. CHYTÁM POHODU ...
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Čtvrtý zápisek, kde se partička cestovatelek do minulosti zoufale snaží zachránit všechno, co si Linkin Park přejí. Není jednoduché se v minulosti vyznat, snad proto je stíhá jedna tragédie za druhou..
Zápisek 5. KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Pátý zápisek je další a další pohromou v Devlině životě, který stíhá jedno neštěstí za druhým. Minulost není žádná slast a Chester je sama divokost. Uhlídat ho a vytáhnout z drog dá víc práce, než si mysleli. Tento zápisek provází dost trapasů a humoru.
Zápisek 6. MENŠÍ KIXNUTÍ
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Vloupat se k Chazzymu do pokoje je sice hračka, ale najít, co hledáte se jen tak nedá. Navíc Devli stíhá jedno neštěstí za druhým a ti nahoře se tomu smějí. Nic jí nepřeje a kdyby nebylo jejích odhodlaných kamarádek, už dávno by to vzdala. Ale nemůže, stále je tu Chester, který je divoký a stále jede v drogách. Opět humorný zápisek.
Zápisek 7. NEMÁM RÁDA PÁTKY
- Zápisek 8. CHESTER: ,,PROŽIL JSEM NOC VE VĚZENÍ. BYL TO HOROR!"
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Tyto zápisky jsem dala dohromady. Konečně se tu probouzí Chesterovo pravé já a romantika a láska. Devli se zakoukala do Chestera a to nebyl zrovna nejlepší nápad. Tím se na ni hroutí další a další problémy.
Zápisek 9. KONCERT V MINULOSTI? NO PROBLÉM!
- Zápisek 10. ZASNĚNÁ A SFETOVANÁ - PROSTĚ JÁ.
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Další zápisek dovede Devli, Zízígirl, Terry a Leonu až do koncertního sálu, kde stihnou úplně první koncert skupiny Grey Daze. Stále se ještě nedobrali budoucím Linkin Park, ale Chester pokračuje správným směrem a je dobré si to ověřit. Dala jsem tyto dva zápisky k sobě, jelikož je to v jeden den a v jednu akci. S Devli je prostě veselo a tohle dobrodružství rozhodně stojí za to.
Zápisek 11. JAXEM TO ZASE POS*ALA
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Jedenáctý zápisek začíná poklidně. Nikdo není připravený na další tragédii, která se na ně chystá. Devli je totiž hlavní rebelka a kazí budoucnost, jak se dá. Nevědomky rozdělila Chestera a jeho budoucí ženu Samanthu a to ji přijde draho. Bude teď muset dát všechno do pořádku a to bude bolet, protože láska už rozkvetla.
Zápisek 12. AŤ ŽIJE STUPIDITA!
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Stále ještě není všechno v pořádku. Samantha není s Chesterem a Devli kazí, co se dá. Konečně se musí dát dohromady a Chestera chtě nechtě donutit, aby se do Sam zamiloval nebo je celá budoucnost zmařena!
Zápisek 13. KLIDNĚ SI MĚ MLAŤTE, ALE NECHTE MĚ SE SMÁT
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Stále se řeší kauza Chester a Samantha. Jelikož je Chester zamilovaný do Devli a Devli do něj, je těžké ho dát dohromady se Sam. Přesto to musí přetrpět přesně tak, jak to budoucnost velí. Romantika se kazí, když má být Chester viděn v náručí jiné.
Zápisek 14. DOKONALEJ FEŤÁCKEJ ÚLET
- Zápisek 15. JAXE TOHLE ROZDEJCHÁ?
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Tyto dva zápisky mají dát dohromady totální fiasko, díky kterému se realita hroutí. Všechno to zase zpackala Devli, Zápisky jsou zase plné legrace a konečně jak jinak trapasů. Romantika se nekoná, ač by Devli chtěla.
Zápisek 16. DVA CHESTEROVÉ? TO JE JAKO NECHAT SE DVAKRÁT POPRAVIT!
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Jeden Chester znamená katastrofu, ale dva? To už je prostá brutalita. Do lásky se namočí nejen Devli, ale i Terry, která začíná sekat průšvihy společně s Devli. Zas jim na hlavu padá několik problémů, které se jen tak nevyřeší.
Zápisek 17. TAJNOSTI FUCKT NEŘEŠÍM
- Zápisek 18. JAXE LEKAJ NEVĚSTY?
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Konečně romantika jako řemen, která se ovšem musí tajně skrývat. Devli čeká velké překvapení, ale bude jím vůbec nadšená?
Zápisek 20. KDO JE U TEBE DĚVKA?
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Tento zápisek je poněkud drsný. Devli to nemá lehké a už s ní nedrží ani přátelé. Když se dvě dívky, zamilované do stejného Chestera sejdou, je to potom hodně těžké. Obzvláště, když jsou obě žárlivé a ani jedna se toho svého nechce stát. Vášnivá láska Chestera a nenávist vyplouvá na povrch.
Zápisek 21. TAM, KDE TO SKONČÍ..
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Poslední zápisek v Devlině deníku. Nejsmutnější a nejromantičtější. Láska probíhala celým deníkem, ale tady konečně našla své místo. Devli nemá to štěstí, nikdo na ni nečeká a proto ztrácí půdu pod nohama. Poslední rozloučení se blíží spěchem.
Zápisek 19. SPOLEK VZTEKLÝCH
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Vše v deníku nyní vrčí a křičí, neboť na ně už dopadly problémy a obavy, že zklamaly. Pohodová skupinka už dávno zmizela a nahradil ji spolek vzteklých a hádajících se, bojících se o vlastní kůži až nadejde konec, který se kvapem blíží..
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!