Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Deníky

Své příspěvky zasílej na Chensie@centrum.cz! 

Rubrika deníky obsahuje příběhy, které jsou psány deníkovou formou. (Jsou rozděleny datumem a časem) 

Wrriterka: EVIK
* Romantický deník ; CZ
Krátký deníkový příběh, kde v hlavní roli reálného děje je Anna. Deník popisuje její životní etapu, kde je Anna normální dívka, jež chodí s přáteli nakupovat a baví se, hledá lásku. Její místo v srdci nedostane nikdo jiný než Mike Shinoda...
Wrriterka: PTAKUS.FIKUS
* Reálný deník; CZ
Krátký vtipný příběh, který je psaný formou deníku a vyprávění. Hlavní hrdinka spolu s kamarádkou Jessicou se vydají na koncert Linkin Park, podaří se jim dostat se co nejblíž díky tzv. kouzelnému dědkovi. Tohle setkání jim úplně změní život...
Wrriterka: AMY.E
* Reálný deník; CZ
Smyšlený příběh, kde se Anna seznámí s Mikeem Shinodou jako puberťákem. Ikdyž prozatím Mike není světovou hvězdou, tak o něm má očividný zájem a jejich seznámení dopadne vtipně a hlavně dobře.
Wrriterka: WISH
* Romantický deník ; CZ
Tento deník pojednává o Susan, která se zamiluje do Chestera. On její lásku opětuje, ale jsou v tom zapeklité situace, kdy si ani Chester není jistý, zda chce nový vztah a nevědomně Susan ubližuje. Láska bolí, ale nakonec snad Chester dospěje a začne o svou lásku bojovat.
Posledni komentare
17.04.2011 16:32:37: Moc hezkésmiley${1}
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!