Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

About Lp-s

K o n t a k t : 

WebmasterkaChensie Dewill

Chensie@centrum.cz nebo 649-593-038

Adminka: Sue Wish

 371-271-167


H i s t o r i e   L p - s . . . 

Webmasterka Lp-s                   

Již od začátku Lp-s (03. 03. 2000) jsem Chensie Dewill

Narozena 03. 03. 1988 s nadšením pro fantastické příběhy a fantazii vůbec. Právě studuji dálkově vysokou školu a všemožně se snažím vyhnout tématu: Storyes se přeci píše s měkkým i! Neboť já vždy tak trochu jdu proti proudu a má domovská stránka, která se se mnou táhne, rozhodně není výjimkou. Pocházím ze Západních Čech, více méně z Chebska. Vzhlížím ke všem talentovaným autorkám na tomto serveru, které neztrácejí svou fantazii a příběh od příběhu se lepší… Jsou to moji přátelé a já věřím, že se Vám literární tvorba právě od nich líbí.

 

Kontakty: 
Chensie@centrum.cz
Icq: 649-593-038

 

Historie…

Linkin-storyes v novém světle

Konec května 2008

Nové Linkin-storyes má už vlastně zcela jiný význam, než dříve. Nejde jen o stránku o skupině Linkin Park, ačkoliv ta se na serveru nachází také. Jde o hudebně-literární server, který podporuje amatérské spisovatele a spisovatelky! Zabývá se normálními příběhy, které se týkají nejen fantazie. Linkin-storyes vstřebává Vaše životní příběhy, příběhy Vašich domácích miláčků i báječné básně, které do literární tvorby patří. Nenabízí jen příběhy, nabízí celou škálu literárních výtvorů začínajících spisovatelů, kteří mají talent a odvahu! Linkin teď ve volném překladu z angličtiny spíše znamená "spojení" několika různých druhů fantazie od milovaných hvězd až po osudové okamžiky. Tento server by měl začínat na nové adrese linkin-storyes.cz, ale uvidíme, zda se to povede a ujme. Doufejme, že fantastický server Vás nejen pobaví svými příběhy, ale také potěší různými zábavnými kousky. Snad si na Lp-s vždy najdete, co vás zajímá a baví.

 

Historie Linkin-storyes do května 2008

Linkin-storyes je nekomerční stránka. Není ani pro zábavu. Je pro fanoušky Linkin Park, kteří se nebojí dát najevo svůj talent a obdiv ke svým idolům. Na Lp-s nenajdeš spisovatele, nalezneš zde partu skvělých lidí, kteří mají báječnou fantazii a nebojí se o ni s tebou podělit. Tohle všechno pro mě znamená opravdu hodně a jsem ráda, že to sdílíte se mnou..
Historie Linkin-storyes má pro mě prazvláštní vztah. Je to něco, co jsem dokázala z dob, kdy jsem byla na základní škole a je to něco, co jsem udržela přes střední školu a až na vysokou, kde se s tím rozhodně loučit nebudu.
První příběhy a fantazmagorie vycházely ze školních lavic, sepsány buďto mnou nebo kamarádkou Karmen B., která se tomu sice nevěnovala tak bezhlavě jako já, ale za to byla výborná podpora. Musím se přiznat, že několik příběhů jsme nejen napsali, ale formou hry i zahrály. Karmen B. mi pomohla s první kritikou, mou přezdívkou a dokonce i s názvem webu, který jsme nevymyslely. On prostě vyplynul, a protože nemám ráda stereotyp a jdu proti proudu, tak i název webu se příčí pravidlům, jak anglického, tak českého pravopisu. Vůbec mi nevadilo z počátku snášet dotazy:

„Proč se web nepíše Linkin-stories, když je to anglicky takhle správně?" Protože jsem rebel a Lp-s mou rebelii vyjadřuje naprosto přesně. Obdivovat, psát a stát si za svým zde musí každý wrriter bez ohledu na své povídky.
Začátek prvního "Linkin-storyes" byl 3. března 2001, kdy jsem si sama sobě dala dárek a vytvořila malicherný, budižkničemu web jen pro vlastní potěšení. Každý den jsem ho spravovala, zlepšovala a přidávala vlastní příběhy. První můj příběh na Lp-s byl "Vzpomínáme", kterým jsem na stránku přitáhla lidi. I když ten web vypadal všelijak a desing se každou chvíli měnil v něco hrůzného, fanoušci, později wrriteři, zůstávali.
Slovo wrriter se vlastně vyvinulo v průběhu, je odvozeno od anglického slůvka write (psát), ale jinak v angličtině vůbec nic neznamená a vlastní význam nemá ani v českém jazyce. Ale pokud se zeptáš čtenáře Lp-s, neřekne ti význam, ale ukáže několik jeho zástupců.

První "wrriteři", kteří se mnou začali spolupracovat a dali mi do rukou vlastní výtvor, se stali i mými přáteli a někteří vydrželi až do dnešních dob. Naše začátečnické story a kousky, kterými jsme se navzájem utěšovali v té době, byly tak báječné a nezkažené, že si na některé vzpomínám do teď.
Snad nebude na škodu, když tu některé z mých prvních wrriterek vyjmenuji:
Crazy.LP - její Útes smrti si pamatuji zpaměti do dnešních dnů. :o)
Zuzi.LP - první její příspěvek byl sen AIDS a zdokonalila se na tolik, že trhá rekordy anket.
Terry X - která se stala mou nejlepší přítelkyní.

Získala jsem ji jen díky Lp-s a podpořila ji v psaní povídek, protože povězme si sami. Ten, kdo se nebojí kritiky a jen tak veřejně vystaví svou práci musí mít obrovské sebevědomí nebo jako v mém případě být absolutní cvok.
Seznam lidí, kteří pro mě mnoho znamenali a znamenají, by neměl konce a tak se prosím nezlob, pokud jsem tě neřekla. Nezapomněla jsem, jen si své vzpomínky spojené s tebou a Tvými příběhy nechávám pro sebe.
Postupem času se měnily kategorie, kabátky stránky, ale nikdy název. První začátečnický web fungoval na doméně www.mujweb.cz/linkin-storyes, kde zůstal čtyři roky, dokud jsem se nevyšplhala na úroveň. Společně s wrriterskou elitou jsme čelily nařčením kradení příběhů, kopírování a jeden čas z toho byly takové průšvihy a napadání mé osoby, že jsem toho chtěla nechat. Velkou podporu mi dali wrriterky - moji přátelé. Nad vodou mě držela Matematik4, Reliewttora, která se dokonce stala mou Manager webu, a dávala všem na frak. Ti, kdož s Lp-s jdou, jako já na některá jména nezapomenou - Chazz.Benn a Linkin.parka, nakonec i Michaell.LP, které se mě snažily rozcupovat. Snaha se cení, děvčata, ale Lp-s bylo v té době tak na vrcholu, že ho to nepoložilo. Jistě, hlodaly ve mně pochyby, když poukazovaly na nového wrritera a zpochybňovaly jeho dílo. (popravdě, kdo by nepochyboval? Vůbec jsem nové lidi neznala. Své wrritery poznávám postupem času. Ale to, že neznám vaše bydliště, věk, rodiče nebo známky ve škole, neznamená, že neznám vaši osobnost. Schováváte ji do svých příběhů, po kouskách ukládáš nevyřčená přání tak, kde jsou všem na očích a přesto si jich nikdo nemusí všimnout.) Mé starosti s tím zvrátily tím, když mě nařknuly, že jsem zkopírovala příběh Rána palicí - mám v pc vypracované osnovy na příběh, schováno několik papírů s návrhy na příběh a dokonce části příběhu i kritiky přátel, kterým jsem jej dávala číst. Proto ze mě pochyby spadly, a jakmile jsem nevěřila já, Lp-s jako by bylo osvobozené.
Z těchto dob se uchovala báseň od Crazy.LP, která se tuto stránku bránila zuby nehty spolu s ostatními wrritery. :o) V tichu její báseň beru jako hymnu Lp-s, wrriterů i důvěryhodnosti, kterou mezi sebou máme.
Po čtyřech letech jsem tedy k narozeninám 3. března 2005 dostala placenou doménu www.linkin-storyes.com, která stála… stála za to. Objevilo se zde nejvíc wrriterů - přes 40 - a nejvíc příběhů - přes 200 - což už, ale začínáme dohánět. Web se stal spíše komerční a i když jsem znala všechny příběhy, neznala jsem už nové wrritery. Nebyl čas se přátelit, v té míře už to ani nešlo. Před maturitou nebyl čas vůbec a čtvrt roku nebyly žádné novinky. Poté se na tři měsíce web zrušil, ale natolik mi chyběl, že jsem ho vprostřed prázdnin otevřela znovu jako blog. Takhle fungoval celé čtyři dny, než přešel na zdejší adresu www.linkin-storyes.7x.cz. Někteří wrriteři už se nevrátili a mnoho příběhů zde nenajdeš. Mám je u sebe, ale bez dovolení autorů si nedovolím je na Lp-s ukázat. Je to škoda, líbili by se Vám jak příběhy, tak i lidé, kteří je psali. Chybí mi více jako kamarádi, s nimiž se nestýkám než jako wrriteři, kteří nepíší. Ve skrytu duše doufám, že každý své příběhy někde prezentuje, i když už to není Linkin-storyes.

Téhle stránce opravdu vděčím za hodně. Naučila jsem se zdokonalit ve spisovatelství, v tvorbě webu i v obraně sobě vlastní. Našla spousty dobrých přátel a obohatila si díky všem autorům, kteří se zde vyskytli, svou fantazii o neskutečně mnoho smyšlených zážitků. Tohle všechno pro mě znamená opravdu hodně a jsem ráda, že to sdílíte se mnou…

Poslední adresa starých dobrých Linkin-storyes jen o skupině Linkin Park je linkin-storyes.7x.cz, kde Lp-s sídlilo téměř rok a nalezlo spousty nových wrriterů a příběhů, jejichž počet byl nad 360 příběhů o Linkin Park, což je úspěch. Tento server pravou atmosféru Lp-s neničí, ba naopak podpoří a Vy se můžete těšit dál z fantazie, která neutuchá.

Vaše Chensie Dll.

 

 

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!